تمامی دسته بندی ها

  • تمامی دسته بندی ها

لیست نمایندگان و عوامل فروش

  شایان ذکر است که شرکت رایان اقتصاد پویا(راپ) در راستای اشتغال زایی فراگیر خود در سطح کشور، تلاش نموده است تا در جذب علاقه مندان عرصه بازاریابی برای ارائه دستگاه ها و خدمات خود عامل فروش اختیار نموده و دوستانی که به شرایط ایده ال نمایندگی رسیده باشند را به عنوان نماینده کامل خود معرفی نماید. لذا خرید دستگاه هایی مورد تائید این سایت و مجموعه  شرکت رایان اقتصاد پویا(راپ) از هر دو گروه نماینده و عامل فروش بلامانع است و تفاوت نماینده و عامل فروش اصطلاحات درون سازمانی است.

 

آدرس دفتر مرکزی: تهران خیابان جمهوری -تقاطع خیابان شهید برادران یاسری- جنب بانک ملت -پلاک 45 -طبقه اول- واحد 

 نمایندگی تبریز: چهار راه شهناز جنب هتل آذربایجان ساختمان 130 طبقه اول

نمایندگی البرز:کرج شهرک بعثت مجتمع پیانو طبقه 2 واحد40 مهندس اعتمادی 09399641488

نمایندگی خوزستان:خیابان شریعتی مجتمع تجاری ولیعصر واحد 202

 نمایندگی فارس: شیراز خیابان انقلاب پلاک 215

نمایندی خراسان رضوی: مشهد خیابان آزادی جنب رستوران خوش طبقه دوم

نمایندگی اصفهان مبارکه: زرین شهر خیابان امام خمینی

نمایندگی داراب:داراب شهرک آیت الله نسابه دفتر پیشخوان نسابه

 

 

دستگاه کارتخوان سیار(pos)

خرید پوز بی سیم

برخی تصور می کنند که برای خرید پوز بی سیم نیاز به داشتن یک مجوز و یا پروانه فعالیت ضروری است اما هیچگاه از خود پرسیده اید که چطور افراد بدون مجوز فعالیت از پوز بی سیم استفاده می کنند؟
امروزه خرید پوز بی سیم نیاز به مجوز خاصی ندارد و سخت گیری های کمتری در این باره وجود دارد. کلیه کسانی که در برخی از بانک ها دارای حساب می باشند می توانند نسبت به تهیه ی دستگاه کارتخوان سیار اقدام کنند.
خرید پوز بی سیم نیز بعد از تکمیل درخواست پذیرندگی، از طرق مختلف ممکن است و با بررسی ویژگی های آن می توان بهترین آن را برای کسب و کار خود انتخاب نمود..

همچنین اتباع خارجی نیز میتوانند با ارائه مدارک معتبر و پس از اخد تائیدیه های لازم دستگاه کارتخوان تهیه کنند

دستگاه خودپرداز ( ATM)

مزایای خودپردازهای شخصی (ATM)از دیدگاه شرکت رایان اقتصاد پویا

  1. از دیدگاه شرکت رایان اقتصاد پویا دستگاه خودپرداز نیاز به سرویس، اینترنت، خدمات پس از فروش و بروزرسانی‌های دوره‌ای دارد، بنابراین فعالیت یک دستگاه خودپرداز یعنی اشتغال‌زایی تخصصی برای بسیاری از جو

سوددهی دستگاه خودپرداز شما آمارهای ارزشمندی به دنبال خود دارد. مثلا در هر ماه چه تعداد کارت شارژ خریده‌اند، چه مقدار پول نقد برداشت شده است و چه تعداد بابت کارت به کارت برای شما سودآوری کرده‌اند. این آمار رفتارهای مالی مردم و بعضا مشتریان محل نصب دستگاه را نشان می‌دهد، مثلا در جایی که مردم بیشتر کارت شارژ می‌خرند با جایی که بیشتر پول نقد دریافت می‌کنند می‌توان کسب‌وکارهای متفاوتی راه‌اندازی کرد.

     

     

  1.