تمامی دسته بندی ها

  • تمامی دسته بندی ها


فروش دستگاه کارتخوان سیار مدل Szzt8210:

نسل جديدي از دستگاههای كارت خوان بیسیم است است . با استفاده از خدمات سامانه تلفن همراه به شبكه بانكي متصل شده و تراكنش را با استفاده از سرویسهای بسترهای ۳G , 4G کاربردهای دستگاه کارتخوان سیار :

  • استفاده در مکان‌هایی که سرعت بالای تراکنش به علت تعدد مشتريان (كمتر از ۲ ثانیه) اهمیت دارد

  • استفاده در مکان‌هایی که دسترسی به خط تلفن مقدور نیست

برای اتصال این نوع دستگاه به شبکه بانکی به یک سیم‌کارت تلفن همراه که قابلیت ارسال و دریافت داده از طریق شبکه اینترنت (۳G , 4G , LTE , WiFa , Bluetooth) بر روی آن فعال باشد نیاز است. استفاده از این کارتخوان‌ها محدودیت مکانی نداشته و در هر نقطه تحت پوشش اپراتور تلفن همراه قابل استفاده می‌باشد. کارتخوان‌های بی‌سیم مناسب شرکت‌های پخش، تحویل حضوری و پیک می‌باشند.


KS8210 یک ترمینال پرداخت هوشمند on-line moblie است، آن را با کارت های IC، مغناطیسی، تماس یا بدون تماس برای خواندن برای معاملات آنلاین پرداخت کاربر، مدیریت اطلاعات، ظرفیت ذخیره سازی تاریخ بالا طراحی شده است.

KS8120 با موفقیت ثابت PCI پایانی را گواهی شده برای ملاقات با آخرین امنیت، استاندارد، علاوه بر گواهینامه EMV L1 و L2 مورد نیاز برای بازارهای هدف.

SZZT Electronics همچنین از برنامه طراحی و توسعه سفارشی OEM / ODM بر اساس پروژه شما پشتیبانی می کند.

 

1.Applications  
زنجیره های ملی، بیمارستان، فروشگاه های رفاه، مرکز خرید،
بازارهای تخصصی و غیره.

  2.Functions:

پشتیبانی مغناطیسی / تماس / تماس با IC کارت خواندن

پشتیبانی از خواندن بارکد 1D و 2D

پرینتر حرارتی با سرعت بالا

ارتباطات سفارشی GPRS / CDMA / WXDMA


3. ویژگی ها
ظاهر فشرده، آسان به جداسازی و تعمیر و نگهداری.
سیستم عامل لینوکس، مصرف انرژی کم، عمر طولانی مدت.
قابلیت اطمینان، رمزنگاری امنیتی بالا.
آسان برای ارتقاء، به صورت خودکار نرم افزار سیستم را دانلود کنید.
ابزار تست کامل و ابزار تعمیر و نگهداری.


دستگاه کارتخوان سیار(pos)

خرید پوز بی سیم

برخی تصور می کنند که برای خرید پوز بی سیم نیاز به داشتن یک مجوز و یا پروانه فعالیت ضروری است اما هیچگاه از خود پرسیده اید که چطور افراد بدون مجوز فعالیت از پوز بی سیم استفاده می کنند؟
امروزه خرید پوز بی سیم نیاز به مجوز خاصی ندارد و سخت گیری های کمتری در این باره وجود دارد. کلیه کسانی که در برخی از بانک ها دارای حساب می باشند می توانند نسبت به تهیه ی دستگاه کارتخوان سیار اقدام کنند.
خرید پوز بی سیم نیز بعد از تکمیل درخواست پذیرندگی، از طرق مختلف ممکن است و با بررسی ویژگی های آن می توان بهترین آن را برای کسب و کار خود انتخاب نمود..

همچنین اتباع خارجی نیز میتوانند با ارائه مدارک معتبر و پس از اخد تائیدیه های لازم دستگاه کارتخوان تهیه کنند

فروش دستگاه ATM

مزایای خودپردازهای شخصی (ATM)از دیدگاه شرکت رایان اقتصاد پویا

  1. از دیدگاه شرکت رایان اقتصاد پویا دستگاه خودپرداز نیاز به سرویس، اینترنت، خدمات پس از فروش و بروزرسانی‌های دوره‌ای دارد، بنابراین فعالیت یک دستگاه خودپرداز یعنی اشتغال‌زایی تخصصی برای بسیاری از جو

سوددهی دستگاه خودپرداز شما آمارهای ارزشمندی به دنبال خود دارد. مثلا در هر ماه چه تعداد کارت شارژ خریده‌اند، چه مقدار پول نقد برداشت شده است و چه تعداد بابت کارت به کارت برای شما سودآوری کرده‌اند. این آمار رفتارهای مالی مردم و بعضا مشتریان محل نصب دستگاه را نشان می‌دهد، مثلا در جایی که مردم بیشتر کارت شارژ می‌خرند با جایی که بیشتر پول نقد دریافت می‌کنند می‌توان کسب‌وکارهای متفاوتی راه‌اندازی کرد.

     

     

  1.  

از شرکت رایان اقتصاد پویا دستگاه کارتخوان سیار رابصورت معتبر خرید کنید

×