0
لوگو

اعطاء نمایندگی دستگاه کارتخوان سیار

جذب نماینده :شرکت رایان اقتصاد پویا(راپ)، ارایه دهنده خدمات پرداخت الکترونیک به منظور گسترش شبکه نمایندگان استانی خود، از اشخاص حقوقی واجد شرایط در زمینه بازاریابی، نصب و پشتیبانی ابزارهای پرداخت الکترونیک در کلیه استان ها دعوت به همکاری می‌نماید.


 

 

 

 

 برای دریافت دستگاه کارتخوان شرکت راپ و مشاوره با شماره ۰02166437174 تماس بگیرید یا به قسمت ثبت پذیرنده جدید مراجعه کنید.
 
مزایا و قابلیت‌های دستگاه کارتخوان آپ
امکان اتصال به انواع نرم‌افزارهای فروشگاهیامکان پرداخت غیرحضوری از طریق تله‌پرداز اپلیکیشن راپامکان دریافت گزارش‌های آنلاین و شخصی‌سازی شده از طریق وب‌سایت (پورتال پذیرندگان) و اپلیکیشن راپارائه خدمات تسهیم مبالغ به چند حساب بانکیامکان پرداخت انواع قبض‌های جریمه و عوارضخرید شارژ تلفن همراه تمامی اپراتورهااعلام موجودی
 

 

 

        

دستگاه کارتخوان راپ

تلفنی (Dial UP)
این نوع از پایانه، برای برقراری اتصال نیازمند خط تلفن ثابت است.
 
 

فروشگاهی (PC-POS)
این نوع از پایانه، با اتصال به انواع نرم‌افزارهای فروشگاهی، مرحله ورود مبلغ توسط مشتری یا صندوق‌دار را حذف کرده و از بسیاری از خطاهای انسانی، جلوگیری می‌کند.

اینترنتی (LAN)
پایانه‌ای است که برای اتصال به شبکه، نیازمند اینترنت پرسرعت ADSL است.
همراه (M-POS)
نسل جدیدی از دستگاه‌های کارتخوان با ابعاد بسیار کوچک و جیبی است که با استفاده از اپلیکیشن آپ، خدمات پرداخت را انجام می‌دهد. این نوع پایانه دارای رسید کاغذی نیست و تاییدیه پرداخت توسط پیامک ارسال می‌شود. (به زودی)

سیار (GPRS)
این نوع از پایانه برای ارتباط به مرکز، نیازمند سیم‌کارت است و از اینترنت دیتا استفاده می‌کند.

بیسیم (Wi-Fi)
این نوع از پایانه، برای برقراری اتصال نیازمند اینترنت Wi-Fi است که در یک محدوده‌ی تقریبا 30 متری قابل استفاده به صورت سیار است.

بهره‌گیری از بهترین برندهای دنیا

PAX
کمپانی PAX با دارا بودن چند میلیون دستگاه کارتخوان نصب شده در بیش از 100 کشور جهان از پیشگامان صنعت پرداخت در جهان است. PAX یک برند چینی با بالاترین کیفیت در سطح جهانی است.
SPIRE PAYMENT
کمپانی Spire یک برند انگلیسی با بیش از 30 سال سابقه فعالیت در زمینه تولید تجهیزات در زمینه پرداخت الکترونیک است.
VERIFONE
کمپانی Verifone یک برند آمریکایی با مدیریت بیش از 7 میلیارد تراکنش در سال و بیش از 35 سال سابقه در صنعت پرداخت در 150 کشور، یکی از بزرگترین سازندگان دستگاه کارتخوان در جهان است.
INGENICO
کمپانی Ingenico فرانسه با داشتن بیش از 10 میلیون پایانه فروش در جهان عنوان پرفروش‌ترین تولیدکننده دستگاه پایانه فروش را به خود اختصاص داده است.

 

 

 

 

 

 

رایان اقتصاد پویا (راپ)فروش کارت خوان سیار باما همراه باشین

×