0
لوگو

اعطاء نمایندگی دستگاه کارتخوان سیار

جذب نماینده :شرکت رایان اقتصاد پویا(راپ)، ارایه دهنده خدمات پرداخت الکترونیک به منظور گسترش شبکه نمایندگان استانی خود، از اشخاص حقوقی واجد شرایط در زمینه بازاریابی، نصب و پشتیبانی ابزارهای پرداخت الکترونیک در کلیه استان ها دعوت به همکاری می‌نماید.


مدارک فروش دستگاه کارتخوان


دستگاه های کارتخوان سیار

 شرایط دریافت کارت خوان سیار الان ساده تر از هر زمان دیگری است، اگر به یکی از بانک های کشور مراجعه کرده باشید و از شرایط گرفتن دستگاه کارتخوان سوال پرسیده باشید شاید کمی ناامید شده باشید، و یا شرایط گرفتن دستگاه پوز کمی برای شما سخت و غیرمنتظره باشد اما شما می توانید به سادگی صاحب دستگاه کارتخوان سیار مورد نظر شوید، آن هم با ساده ترین شرایط دریافت دستگاه کارت خوان، حتی برای افرادی که شخصی فعالیت می کنند و پروانه کسب یا دفتر و شرکت یا مغازه ای ندارند.

شرایط دریافت کارت خوان سیار حتی برای افرادی که پروانه کسب، جواز فعالیت و حتی دفتر و مغازه ثابت ندارند:

 

نحوه ارسال مدارک:

 

دانلود فرم واگذاری کارت خوان سیار

 

دانلود فرم استشهاد

 

لیست مدارک مورد نیاز


 

⊳تصویر تمامی صفحات قرارداد پذیرندگی

دانلود قرارداد پذیرندگی پایانه فروش سیار
راهنما پر کردن قرارداد

⊳فرم درخواست پایانه فروش

دانلود فرم درخواست پایانه فروش فناوا
راهنما پر کردن فرم درخواست پایانه فروش فناوا

⊳تصویر جواز کسب

در صورتی که جواز کسب معتبر ندارید یا شخص حقیقی هستید پرکردن فرم استشهاد نامه الزامی است
دانلود فرم استشهاد نامه
راهنما پر کردن فرم استشهاد نامه

 

⊳تصویر گواهی نامه بانک مبتنی بر تائید شبا

برای دریافت گواهی به شعبه بانک خود مراجعه نمائید

 

⊳تصویر قبوض آب/برق/گاز/تلفن محل نصب دستگاه

⊳تصویر اجاره نامه/سند مالکیت/سرقفلی

⊳تصویر روی کارت ملی

⊳تصویر پشت کارت ملی

⊳تصویر صفحه اول شناسنامه و در صورت وجود توضیحات تصویر صفحه مربوطه

⊳تصویر آخرین روزنامه رسمی (فقط متقاضی حقوقی)

⊳تصویر آگهی تاسیس (فقط متقاضی حقوقی)

 

نحوه ارسال مدارک

 

پس از آماده کردن مدارک و پر کردن فرم ها طبق راهنما،تمامی مدارک و فرم ها را اسکن کنید و یا با گوشی موبایل عکس بگیرید سپس آنها را در یک پوشه قرار دهید و نام نام خانوادگی یا اسم شرکت را روی آن قرار دهید.آن را زیپ کنید و از روش های الکترونیک برای کارشناسان ما ارسال نمائید.

توجه

 

زمان فعالسازی و اتصال دستگاه به حساب بانکی شما حداقل 3 روز و حداکثر 10 روز پس از تکمیل مدارک می باشد

هرگونه خط خوردگی یا لاک گرفتگی موجب عدم پذیرش مدارک خواهد شد

حداکثر فایل زیپ شده ارسالی 5 مگابایت می باشد

 

راهنمای تکمیل فرم قرارداد پذیرندگی:

پس از دانلود فرم قرارداد پذیرندگی آن را چاپ کنید و نسبت به تکمیل آن اقدام فرمائید.تمامی صفحات باید دارای امضا و اثر انگشت متقاضی باشد.در صورتی که فرد حقوقی هستید لازم است علاوه بر امضا و اثر انگشت تمامی فرم ها را مهر کنید.


عکس راهنمای تکمیل فرم قرارداد پذیرندگی پایانه فروش سیار فناوا

دانلود عکس راهنمای تکمیل فرم قرارداد پذیرندگی پایانه فروش سیار فناوا صفحه 1

1و 2 تاریخ و شماره بالای صفحه توسط شرکت فن آوا تکمیل می گردد.لطفا از پر کردن آن خودداری فرمائید.
3 نمایندگی:منظور از نماینده، نماینده شرکت ، نماینده شرکت فن آوا کارت می باشد. لطفا از پر کردن آن خودداری فرمائید.
4 شرکت/فروشگاه/سازمان/بنگاه/موسسه:نام یا عنوانی را درج نمائید که کسب و کار شما توسط آن شناخته می شود، این نام در رسیدهای چاپی دستگاه درج می گردد.
5 شماره ثبت:در صورتی که شخص حقوقی هستید این بند را با شماره ثبت شرکت تکمیل نمائید.
6 با مدیریت/به نمایندگی:نام شخصی که مسئولیت این قرارداد را به عهده دارد.اگر شخص حقیقی هستید باید نام و نام خانوادگی خود را وارد نمائید اگر شخص حقوقی هستید نام و نام خانوادگی مدیر عامل یا هر فرد عضو هیئت مدیره یا وکیل قانونی که طبق روزنامه رسمی ، آگهی های قانونی یا وکالت نامه رسمی حق امضا داشته باشد را وارد نمائید. 
7 روزنامه رسمی:در صورتی که شخص حقوقی هستید شماره و تاریخ روزنامه رسمی که اطلاعات شرکت به لحاظ سهامداری و حق امضا در آن منتشر شده است را وارد نمائید. 
8 صاحبان امضای مجاز:نام و نام خانوادگی صاحبان امضای مجاز را درج نمائید. اگر شخص حقیقی هستید باید نام و نام خانوادگی خود را وارد نمائید اگر شخص حقوقی هستید نام و نام خانوادگی مدیر عامل یا هر فرد عضو هیئت مدیره که طبق روزنامه رسمی و آگهی های قانونی حق امضا داشته باشد را وارد نمائید. 
9 کد ملی/شناسه ملی :در صورتی که شخص حقیقی هستید کد ملی خود را وارد کنید در صورتی که شخص حقوقی هستید شناسه ملی شرکت را درج نمائید. 
10 شماره پذیرنده :توسط کارشناسان شرکت فن آوا کارت تکمیل می شود از پر کردن این بند خود داری فرمائید. 
11 شماره پایانه: توسط کارشناسان شرکت فن آوا کارت تکمیل می شود از پر کردن این بند خود داری فرمائید. 
12 آدرس فروشگاه: آدرس محل نصب دستگاه را به همراه تمامی جزئیات شمال بلوک،پلاک و واحد درج فرمائید.توجه نمائید برای آدرس درج شده در این بند باید سند یا اجاره نامه به همراه قبض تلفن ثابت و کد پستی معتبر ارائه نمائید. 
13 تلفن : تلفن ثابت محل نصب به همراه کد شهر یا شهرستان را درج فرمائید.این شماره به عنوان شماره تلفن فروشگاه شما در رسید های دستگاه کارتخوان چاپ می شود. 
14 فکس : شماره فکس محل نصب به همراه کد شهر یا شهرستان را درج فرمائید.در صورتی که فکس ندارید یا از آن استفاده نمی کنید از تکمیل این بند خودداری نمائید. 
15 تلفن همراه : شماره موبایل شخص مسئول و آگاه در مورد دستگاه کارتخوان را درج نمائید.در صورت بروز هر گونه مشکل از طرف شرکت تامین کننده خدمات، با این شماره تماس گرفته خواهد شد و اطلاعات روی همین شماره پیامک می گردد. 
16 نوع صنف : صنف فعالیت خود را درج فرمائید.در صورتی که اسم صنف خود را نمی دانید این فایل را دانلود کنید و نام صنف مناسب را جستجو کنید و سپس در این بند تکمیل فرمائید. 
17 نوع بانک : نام بانک خود را وارد نمائید. 
18 کد پستی : کد پستی محل نصب دستگاه را وارد کنید.توجه کنید این کد پستی باید با اطلاعات ارسالی در بند 12 همخوانی داشته باشد.برای یافتن کد پستی می توانید از قبض های آب ،برق،گاز یا تلفن استفاده نمائید.اگر کد پستی شما در قبوض خدماتی درج نشده است یا قبوض خود را از راه های الکترونیک مانند اینترنت و تلفن پرداخت می کنید جهت دریافت تائیدیه کد پستی به نزدیکترین دفتر خدمات پستی مراجعه نمائید. 
19 شماره شبا : شماره شبا حساب بانکی خود را وارد نمائید.شماره شبا با IR شروع می شود و 24 عدد پس از آن دارد. برای پیدا کردن شماره شبا مربوط به حساب خود می توانید به سایت بانک مورد نظر مراجعه نمائید برای اطلاعات بیشتر تبدیل شماره حساب به شماره شبا را مطالعه نمائید.در این بند شماره شبائی را درج نمائید که بابت آن قبلا تائیدیه شبا از شعبه مربوطه به صورت حضوری دریافت کرده اید. 
20 مدل : مدل دستگاه خریداری شده را درج فرمائید.در صورتی که از مدل دستگاه خریداری شده مطمئن نیستید با کارشناسان ما تماس بگیرید.
21و22و23و24 بند های ماده 3 وثائق: مربوط به زمانی است که شما دستگاه را به صورت امانی دریافت کرده باشید اگر شما در حال پر کردن این فرم هستید دستگاه کارتخوان را خرید کرده اید.لذا نیازی به پر کردن هیچیک ازین بندها نیست. 
25 محدوده : برای استفاده از دستگاه بدون محدودیت، این بند را خالی بگذارید. 
26 امضا شرکت : این قسمت مربوط به مهر و امضا شرکت فناوا کارت است لذا از درج هرگونه اطلاعات درآن خود داری فرمائید. 
27 امضا پذیرنده : محل درج امضا،اثر انگشت و در صورتی که مشتری حقوقی هستید مهر شرکت.توجه کنید در مورد اشخاص حقوقی این قسمت صرفا توسط شخص یا اشخاص داری حق امضا طبق مستندات روزنامه رسمی و آگهی های قانونی می بایست امضا شود.اثر انگشت الزامی است.
 


راهنمای تکمیل فرم درخواست پایانه فروش:

پس از دانلود فرم درخواست پایانه فروش آن را چاپ کنید و نسبت به تکمیل آن اقدام فرمائید.محل های امضا باید دارای امضا و اثر انگشت متقاضی باشد.در صورتی که فرد حقوقی هستید لازم است علاوه بر امضا و اثر انگشت فرم را مهر کنید.بندهایی که شماره قرمز ندارد نیازی به پر کردن ندارد.بندهای 2 تا 12 مربوط به متقاضیان حقیقی و بندهای 13 تا 20 مربوط به متقاضیان حقوقی است.بندهای 21 تا 40 برای متقاضیان حقیقی و حقوقی مشترک است و پرکردن آن الزامی است.
عکس راهنمای تکمیل فرم درخواست پایانه فروش

دانلود عکس راهنمای تکمیل فرم درخواست پایانه فروش


1 شماره سریال بالای صفحه توسط شرکت فن آوا تکمیل می گردد.لطفا از پر کردن آن خودداری فرمائید. 
2 نام صاحب حساب : نام مالک حساب را وارد نمائید. 
3 کد ملی صاحب حساب : کد ملی ده رقمی خود را وارد کنید . 
4 شماره شناسنامه : شماره شناسنامه خود را وارد کنید. 
5 محل صدور شناسنامه: محل صدور شناسنامه را بر اساس شناسنامه وارد نمائید. 
6 نام پدر: نام پدر را بر اساس کارت ملی وارد نمائید. 
7 محل تولد:محل تولد را بر اساس شناسنامه وارد نمائید. 
8 تاریخ تولد:تاریخ تولد را بر اساس کارت ملی وارد نمائید.مثال 11/06/1365 
9 نشانی منزل :آدرس محل سکونت خود را وارد نمائید.آدرس حتما دارای جزئیات پلاک،واحد و طبقه باشد. 
10 کد پستی منزل :کد پستی محل سکونت را بر اساس قبض تلفن ثابت تکمیل نمائید. 
11 تلفن منزل: شماره تلفن ثابت را به همراه کد شهر درج نمائید. 
12 تلفن همراه: شماره تلفن همراه خود را درج نمائید. 
13 نام شرکت/سازمان : نام شرکت را به طور کامل و بر اساس آگهی های قانونی و روزنامه رسمی درج نمائید. 
14 کد اقتصادی:کد اقتصادی شرکت را درج نمائید. 
16 محل ثبت : محل ثبت شرکت را درج نمائید. 
17 شناسه ملی : شناسه ملی شرکت را درج نمائید. 
18 سال ثبت : تاریخ ثبت شرکت را وارد نمائید. 
19 نام و نام خانوادگی نماینده متقاضی: نام و نام خانوادگی نماینده شرکت را وارد نمائید. 
20 کد ملی نماینده متقاضی : کد ملی 10 رقمی نماینده معرفی شده در بند 19 را وارد نمائید. 
21 نام فروشگاه/شرکت/سازمان : نام یا عنوانی را درج نمائید که کسب و کار شما توسط آن شناخته می شود، این نام در رسیدهای چاپی دستگاه درج می گردد. 
22 نام صنف : صنف فعالیت خود را درج فرمائید.در صورتی که اسم صنف خود را نمی دانید این فایل را دانلود کنید و نام صنف مناسب را جستجو کنید و سپس در این بند تکمیل فرمائید. 
23 استان : نام استان محل نصب را درج نمائید. 
24 شهر: نام شهر محل نصب را درج نمائید. 
25 نشانی فروشگاه/شرکت/سازمان : آدرس محل نصب دستگاه را به همراه تمامی جزئیات شمال بلوک،پلاک و واحد درج فرمائید.توجه نمائید برای آدرس درج شده در این بند باید سند یا اجاره نامه به همراه قبض تلفن ثابت و کد پستی معتبر ارائه نمائید. 
26 کد پستی : کد پستی محل نصب دستگاه را وارد کنید.توجه کنید این کد پستی باید با اطلاعات ارسالی در بند 25 همخوانی داشته باشد.برای یافتن کد پستی می توانید از قبض های آب ،برق،گاز یا تلفن استفاده نمائید.اگر کد پستی شما در قبوض خدماتی درج نشده است یا قبوض خود را از راه های الکترونیک مانند اینترنت و تلفن پرداخت می کنید جهت دریافت تائیدیه کد پستی به نزدیکترین دفتر خدمات پستی مراجعه نمائید. 
27 و 28 و 29 شماره تلفن های ثابت و شماره فکس خود را به همراه کد شهر درج نمائید. 
30 پروانه کسب : وضعیت پروانه/مجور کسب خود را علامت بزنید.در صورتی که مجوز فعالیت ندارید پر کردن فرم استشهاد محلی الزامی است. 
31 شماره شبا : شماره شبا حساب بانکی خود را وارد نمائید.شماره شبا با IR شروع می شود و 24 عدد پس از آن دارد. برای پیدا کردن شماره شبا مربوط به حساب خود می توانید به سایت بانک مورد نظر مراجعه نمائید برای اطلاعات بیشتر تبدیل شماره حساب به شماره شبا را مطالعه نمائید.در این بند شماره شبائی را درج نمائید که بابت آن قبلا تائیدیه شبا از شعبه مربوطه به صورت حضوری دریافت کرده اید. 
32 نام بانک : نام بانک را درج نمائید. 
33 شماره حساب : شماره حساب خود را درج نمائید. این شماره حساب با شماره شبا درج شده در بند 31 می بایست همخوانی داشته باشد. 
34 نام مالک حساب را وارد نمائید.در صورتی که شخص حقوقی هستید و در بند 31 و 33 حساب حقوقی معرفی کرده اید در این قسمت نام شرکت را درج فرمائید. 
35 نام شعبه/کد شعبه : نام شعبه و کد شعبه متقاضی را درج نمائید.مثال : شعبه خیابان آزادی کد 2649 
36 اینجانب : نام و نام خانوادگی متقاضی یا نماینده قانونی سازمان یا شرکت را وارد نمائید. 
37 تعداد دستگاه مورد نیاز را وارد نمائید. 
38 نام بانک را وارد نمائید. 
39 تاریخ تکمیل فرم را درج نمائید. 
40 محل درج امضا،اثر انگشت و در صورتی که مشتری حقوقی هستید مهر شرکت.توجه کنید در مورد اشخاص حقوقی این قسمت صرفا توسط شخص یا اشخاص داری حق امضا طبق مستندات روزنامه رسمی و آگهی های قانونی می بایست امضا شود.اثر انگشت الزامی است. 
41 این بند توسط اپراتور شرکت فن آوا کارت تکمیل می گردد. 


راهنمای تکمیل فرم استشهاد محلی:

در صورتی که متقاضی حقیقی هستید و یا مجوز کسب معتبر ندارید این فرم را پر کنید.در تمامی محل های امضا درج اثر انگشت به همراه امضا الزامی است.توجه : داشتن حداقل یک مهر دارای شماره تلفن ثابت برای یکی از کسبه الزامی است.
عکس راهنمای تکمیل فرم استشهاد محلی

دانلود عکس راهنمای تکمیل فرم استشهاد محلی


1و 2 تاریخ و شماره بالای صفحه توسط شرکت فن آوا تکمیل می گردد.لطفا از پر کردن آن خودداری فرمائید. 
3 و 4و 5 و 6 را بر اساس کارت ملی و شناسنامه متقاضی تکمیل نمائید. 
7 مدت فعالیت واحد صنفی را درج نمائید. 
8 واحد صنفی : نامی که کسب و کار شما با آن شناخته می شود را درج نمائید. 
9 آدرس محل فعالیت را درج نمائید.در صورتی که کسب و کار خانگی هستید آدرس محل سکونت خود را درج نمائید. 
10 تلفن : تلفن ثابت محل فعالیت را به همراه کد شهر وارد نمائید. 
11 تلفن همراه : شماره تلفن همراه متقاضی را درج نمائید. 
12 محل امضا و اثر انگشت :نام و نام خانوادگی خود را بنویسید امضا کنید و اثر انگشت را درج نمائید.وجود اثر انگشت الزامی است. 
13 تاریخ : تاریخ امضا را درج نمائید. 
14 اینجانب : این قسمت توسط دو نفر از اقوام باید تکمیل شود.نام و نام خانوادگی فرد را درج نمایید 
15 کد ملی : کد ملی فرد نامبرده در بند 14 را درج نمائید. 
16 واقع در : آدرس محل سکونت فرد نامبرده در بند 14 را وارد نمائید. 
17 شماره تلفن ثابت فرد به همراه کد شهر را وارد نمائید. 
18 شماره تلفن همراه فرد را وارد نمائید. 
19 نسبت فرد نامبرده در بند 14 را با فرد متقاضی درج نمائید. 
20 فرد نامبرده در بند 14 این قسمت را امضا می نماید و انگشت می زند. 
21 تاریخ را درج نمائید. 
بندهای 22 تا 29 همانند بندهای 14 تا 21 تکمیل شود. بندهای 30 تا 43 می بایست توسط دو نفر از کسبه محل تکمیل گردد.درج مهر حداقل یکی از کسبه در محل امضا الزامی است. 
30 نام و نام خانوادگی کاسب محل را درج نمائید 
31 نام فروشگاه و محل کسب را درج نمائید. 
32 واقع در : آدرس محل کسب فرد نامبرده در بند 30 را وارد نمائید. 
33 شماره تلفن ثابت محل کسب به همراه کد شهر را وارد نمائید. 
34 شماره تلفن همراه کاسب را وارد نمائید. 
35 کاسب نامبرده در بند 30 این قسمت را امضا می نماید و انگشت و مهر می زند. 
36 تاریخ را درج نمائید. 
بند های 37 تا 43 را مطابق راهنمای بندهای 30 تا 35 تکمیل نمائید.

 

 

 

رایان اقتصاد پویا (راپ)فروش کارت خوان سیار باما همراه باشین

×