0
لوگو

اعطاء نمایندگی دستگاه کارتخوان سیار

جذب نماینده :شرکت رایان اقتصاد پویا(راپ)، ارایه دهنده خدمات پرداخت الکترونیک به منظور گسترش شبکه نمایندگان استانی خود، از اشخاص حقوقی واجد شرایط در زمینه بازاریابی، نصب و پشتیبانی ابزارهای پرداخت الکترونیک در کلیه استان ها دعوت به همکاری می‌نماید.


فروش موبایل پوز مدل پکس

پيام مديرعامل 

شرکت رایان اقتصاد پویا(راپ) به عنوان يک سازمان دانش محور ضمن بهره‌گيری از آخرين دستاوردهای تکنولوژیک صنعت پرداخت و رعايت اصول و ضوابط بانک مرکزي جمهوری اسلامی ايران، سعی دارد نوگرایی و مسئولیت پذیری در قبال مشتریان را به عنوان فرهنگ غالب سازمانی نهادينه سازد.

شرکت رایان اقتصاد پویا(راپ) با اطلاع کامل از تغییرات عظیم در استراتژی های بازار، ضمن شناسايی ریسک های مدیریتی و فضای کسب و کار و کنترل آن، خصوصا در حوزه خدمات  نوین پرداخت اینترنتی و موبایل و سایر حوزه‌هاي تخصصی ، ارائه خدمات و محصولات را با استفاده کامل از ظرفيت‌های فناوری اطلاعات، خدمات پرداخت و سرمايه انسانی تعريف نموده است.

شرکت رایان اقتصاد پویا(راپ) با بکارگيری استراتژی های نوین مدیریتی و تکيه بر اعتبار حرفه‏ای، مسئوليت‌پذيری و پرورش سرمايه‌های انسانی متخصص ، ارائه محصولات جديد بر پایه نيازهای مشتريان، حفظ و تقويت منافع کليه ذی نفعان شرکت خصوصا مشتريان محترم و سهامداران ارجمند را به منظور دستيابی به مزيت‌های رقابتی پايدار دنبال می نمايد.

شرکت رایان اقتصاد پویا(راپ) خود را در قبال محیط زیستی سالم بعنوان میراث جاودانه بشر برای فرزندانمان و نسل های آینده نیز مسئول دانسته و در این راستا به عنوان پرچمداری مسئولیت پذیر و آگاه، نهایت اهتمام خویش را در توسعه و تکوین صنعت پرداخت الکترونیک به عنوان صنعتی سبز و طرفدار محیط زیست به کار خواهد گرفت .

شرکت رایان اقتصاد پویا(راپ) با اتکال به الطاف الهی و تکيه بر اعتماد مشتريان محترم و سهامداران گرانقدر و نيز تلاش تک تک اعضا خانواده بزرگ خود، اصول و ارزش‌های سازمانی را متعهدانه اجرا نموده و اميد است در مسير خدمت به مردم عزيز و توسعه روزافزون کشور در پيشگاه خداوند متعال و مردم سرافراز ایران ، سربلند باشيم.

رایان اقتصاد پویا (راپ)فروش کارت خوان سیار باما همراه باشین

×