0
لوگو

اعطاء نمایندگی دستگاه کارتخوان سیار

جذب نماینده :شرکت رایان اقتصاد پویا(راپ)، ارایه دهنده خدمات پرداخت الکترونیک به منظور گسترش شبکه نمایندگان استانی خود، از اشخاص حقوقی واجد شرایط در زمینه بازاریابی، نصب و پشتیبانی ابزارهای پرداخت الکترونیک در کلیه استان ها دعوت به همکاری می‌نماید.


جستجو   :  

سرقت 5 ميلياردی از شهروندان با دستگاه کارتخوان سیار

به گزارش خبرنگار حوزه دنیای ارتباطات گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛سرهنگ مرتضوی در تشریح این خبر گفت: در پي شكايت تعدادي از شهروندان مبني بر سرقت از حساب بانكي آنها به صورت اينترنتي بررسي موضوع در دستور كار اين پليس قرار گرفت.

وی افزود:با انجام تحقيقات گسترده مشخص گرديد همه شاكيان از فردي كه به صورت سيار كالايي را با استفاده از دستگاه کارتخوان (pos) ارائه مي‌نمود‌ خريد انجام داده‌اند.

سرهنگ مرتضوي ادامه داد: نهايتاً پس از تحقيقات تخصصي و انجام اقدامات فني متهم كه به استان ديگري پناه برده بود شناسايي كه با هماهنگي مقام محترم قضايي در مخفيگاه خود دستگير و به پليس فتا استان اصفهان منتقل گرديد.

اين مقام انتظامي اضافه كرد: در بازجويي‌هاي انجام شده متهم پس از اعتراف صريح به بزه انتسابي به سرقت از حساب ده نفر از شهروندان كه در مجموع بيش از 5 ميليارد ريال مي‌شود اقرار نمود.

سرهنگ مرتضوي گفت: با انجام تحقيقات تخصصي بيشتر محرز گرديد متهم با جاساز دستگاه اسكيمر در دستگاه POS پس از خريد مشتري و كشيدن كارت در دستگاه pos و كپي اطلاعات بانكي آنها در دستگاه اسكيمر در فرصتي مناسب اقدام به سرقت از حساب آنها مي‌نمود.

وي افزود: همچنين در تحقيقات بيشتر مشخص گرديد متهم توانسته اطلاعات حساب بانكي بيش از 100 نفر از شهروندان را كپي برداري نمايد كه با اقدام به موقع پليس از سرقت هاي بيشتر جلوگيري به عمل آمد.

رئيس پليس فتای استان اصفهان به همشهريان توصيه نمود: حق مشتري است كه كارت بانكي را خودش در دستگاه pos بكشد و همچنين رمز آن را به دور از چشم فروشنده و يا دوربين هاي مداربسته وارد نمايد.منبع: پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا

تاریخ درج  :  1397/6/7  
تعداد بازدید تا کنون :2413

نطرات کاربران

 
ارسال نظر 
نام شما :
آدرس ایمیل :
متن پیام  :

   
تصویر امنیتی

رایان اقتصاد پویا (راپ)فروش کارت خوان سیار باما همراه باشین

×