نمایندگی رسمی پشتیبانی و فروش دستگاه کارتخوان سیار و ثابت (pos) - 021-62869000

پشتیبانی و فروش دستگاههای کارتخوان

اعتبار این وب سایت به اتمام رسیده است

در صورتی که شما مالک این سایت هستید و قصد تمدید آن را دارید کافی است به راحتی از طریق جدول زیر مدت زمان تمدید را انتخاب کرده و بلافاصله وب سایت خود را تمدید و مجددا فعال کنید

همچنین از آنجا که مدت زیادی از عدم تمدید این سایت در سامانه سایت ساز گذشته است دامنه آن ممکن است برای عموم قابل فروش باشد در صورت تمایل به خرید این دامنه با شماره 09215855852 تماس حاصل فرمایید

هزینه مدت تمدید
پرداخت آنلاین 280000 تومان 6 ماه
پرداخت آنلاین 498000 تومان 12 ماه *
در صورت تمدید 12 ماهه یک کوپن هدیه جهت سرویس های تبلیغات اینترنتی به شما اعطا خواهد شد [توضیحات بیشتر ...]
آدنومیوز چیست؟
آدنومیوز چیست؟

آدنومیوز، عارضه‌ای خوش‌خیم در رحم زنان است که با رشد بافت رحم در داخل لایه عضلانی آن ‌رخ می‌دهد و می‌تواند دردهای طاقت‌فرسا و خونریزی‌های شدید قاعدگی را به همراه داشته باشد.

خواص روغن سیاهدانه برای لاغری
خواص روغن سیاهدانه برای لاغری

روغن سیاه دانه، مشهور به شنبلیله هندی، قرن ها در طب سنتی به عنوان درمانی برای بیماری های مختلف کاربرد داشته است. مطالعات علمی خواص متعددی از جمله تاثیر آن بر لاغری و تناسب اندام را به اثبات رسانده اند. مکانیسم اثر این روغن بر کاهش وزن از طریق افزایش متابولیسم، کاهش اشتها، افزایش چربی سوزی، کاهش التهاب و بهبود عملکرد دستگاه گوارش عمل می کند.

کیست آندومتریوما چیست؟
کیست آندومتریوما چیست؟

کیست آندومتریوما نوعی کیست تخمدانی است که در زنان مبتلا به آندومتریوز رخ می‌دهد و حاوی بافت رحم است. این کیست‌ها می‌توانند درد لگن، ناباروری و خونریزی غیرطبیعی را به همراه داشته باشند. تشخیص قطعی با لاپاروسکوپی انجام می‌شود و درمان شامل دارو، جراحی یا ترکیبی از هر دو است. اگرچه کیست آندومتریوما قابل درمان نیست، با مدیریت مناسب می‌توان علائم را کنترل کرد و کیفیت زندگی را بهبود بخشید.

علت طولانی شدن دوره قاعدگی
علت طولانی شدن دوره قاعدگی

دوره قاعدگی در زنان به طور طبیعی بین 21 تا 35 روز متغیر است. در برخی موارد، ممکن است بیش از 7 روز طول بکشد که به آن منوراژی یا خونریزی قاعدگی طولانی گفته می‌شود. این مشکل می‌تواند ناشی از عدم تعادل هورمونی، فیبروم رحم، پولیپ رحم، آدنومیوز، اختلالات خونریزی، چاقی، استرس، داروها، بارداری، یائسگی و ... باشد.

`سامانه سایت ساز